Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Demirbaş Takip RFID Ürünleri

RFIDMarket tüm sektörlerde RFID Sistemini gerçekleştirmek için, kaliteli ürünleri ile size destek oluyor.

RFID Demirbaş Takip Sistemi

RFIDmarket olarak birçok farklı sektörler için sizlere çeşit çeşit RFID ürünler sunuyoruz.
Demirbaş Takip RFID Ürünleri, RFID Eiket, RFID Anten ve RFID Okuyuculari ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçin.
 

RFID sektöründe en güvenli alışverişin adresi rfidmarket.com.tr

Demirbaş Takip Sistemi

 

Demirbaş Nedir ?

Demirbaş kelimesi; bir kişiye veya bir yere kayıtlı halde bulunan eşya listesi anlamını taşır. Demirbaş eşyaların yitirilmemesi veya herhangi bir zarara uğramaması gereklidir. Demirbaş eşyalar görevlinin değiştiği iş yerlerinde yeni görevliye devredilen zarar görmemesi gereken eşyalardır. Bu eşyalara örnek olarak ofis malzemeleri, bilgisayarlar, telefonlar, mobilyalar gösterilebilir. 

demirbaş nedir

RFID Demirbaş Takip Sistemi Nedir?
 

RFID ile demirbaş takibi çok hızlı ve rahat bir şekilde yapılabilmektedir. RFID okuyucu ve rfid etiket ile temel bir çözüm elde edilebilir. Genellikle uhf sistem ile rahat bir şekilde demirbaş takibi yapılabilir. Bunların yanında rfid yazıcı ile demirbaşlara yapıştırılacak olan etiketler üzerine kodalama yapılabilmekte ve etiketin üzerine bilgi yazılabilmektedir. Rfid mobil okuyucu ile sayım esnasında eksik olan demirbaşların ofis veya fabrika içerisinde hızlıca tespit edilmesi sağlanabilir. El terminali ile saniyeler içerisinde istemiş olduğunuz demirbaş tespiti yapılabilir. Bu sistem sayesinde demirbaşların takibi, zimmetlenmesi, devredilmesi, sistemden çıkartılması çok rahat bir şekilde yapılabilir. Hem zamandan hem de personelden tasarruf ile sistemsel bir envanter yönetimi yapılabilir.

demirbaş takip sistemi

RFID ile Demirbaş Takip Sisteminin Avantajları

Zimmetleme işleminin otomatik olarak yapılıp evrağının oluşturması sağlanır. Yeni gelen envanterlerin sistemi hızlı ve rahat bir şekilde kaydı yapılabilir. Zimmetlenen envanterlerin hangi personelde olduğuna rahat bir şekilde ulaşım imkanı sağlanır. Demirbaşların tarihçesi hızlı bir şekilde oluşturulur. 
Yükleniyor...