Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

RFID Yazıcılar

Kaliteli ve Yüksek Performanslı RFID Yazıcılar İçin Doğru Adres!

RFID Yazıcı Nedir?

 1. RFID yazıcılar, etiketlere gömülü RFID çiplerine veri yazmak için özel olarak tasarlanmış bir yazıcılardır. Yazıcı, verileri çipe ileten ve kodlayan bir RF kodlayıcı içerir. Yazıcı daha sonra doğru şekilde kodlandığından emin olmak için verileri kontrol eder. RFID yazıcılar ayrıca etiketin kendisine bir barkod, grafik veya istenen diğer bilgileri ekleyerek rfid etiketin üzerine baskı yapar.

  RFID Yazıcı Türleri

  Rfid yazıcılar, masaüstü rfid yazıcılar, endüstriyel rfid yazıcılar, rfid etiket yazıcılar, rfid kart yazıcılar ve hf yazıcılar olarak beş türe ayrılır. Elinizdeki etikete göre ya da projeniz için seçmiş olduğunu etiketlere baskı ve kodlama yapmak için aradığınız yazıcılar konusunda iletişime geçebilirsiniz.

  RFID sektöründe en güvenli alışverişin adresi rfidmarket.com.tr

Zebra RFID Yazıcılar


Yazdırma işlemi için en önemli hususlardan biri işlemlerin problemsiz devam etmesidir. Bu problemin farklı iş kollarındaki yansımasına bakacak olursak örneğin müşteriler, depolardaki sevkiyat etiketlerinin yazdırılmaması sebebiyle ürüne erişemez. Güvenlik problemleri, kimlik giriş kartlarınınbastırılmaması sebebiyle oluşur. Eğer sürücüler fişleri yazdırmazsa, faturalar işleme alınamaz. 50 yıllık termal baskı inovasyonu bulunan Zebra’nın termal RFIDyazıcılarısayesinde bu problem ortadan kalkıyor. Zaten ürünlerinin temel amacı en iyi performansı her koşul, uygulama ve platformda ortaya koymaktır.

ZEBRA RFID YAZICILARININ KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

Zebra RFID Yazıcı Kullanım Alanları

Zebra rfıd yazıcılarının kullanım alanları

 1. Taşımacılık ve Lojistik -En baştan sona kadar aralıksız hizmet sağlar.
 2. İmalat Sektörü -Tesis alanından ön kapıya dek üretkenliği artırır.
 3. Sağlık Sektörü -Hastaneye girişten taburcu olana kadar hasta emniyetini artırır.
 4. Perakende ve Konaklama-Ağırlama -Kullanıcıların tekrar gelmelerine sebep olacak bir tecrübe sunar
 5. Kamu sektörü -Hizmetleri emniyetli, seri ve doğru yazdırma işlemleri ile geliştirir.
 6. Mağaza -Dönüşümsel başarıları gerçekleştirme atikliğini kazanmak için deponuzda ki her bir operasyonel ortamı birbirine ilişkilendirir.

ZEBRA SARF MALZEMELERİ NELERDİR?

Zebra Sarf Malzemeleri, en iyi kalitede performans ve hizmet ortaya koyar. Bu sebeple zebra onaylı termal sarf ürünleri, hiçbir operasyon aksaklığına sebep açmaz.

Yazıcı Sarf Malzemeleri
 • Etiketler
 • Hastane Bileziği ve Hasta Kimlik Bileklikleri
 • Hasta Bileklikleri
 • RFID Etiketleri
 • Ribbonlar
 • Fiş Kağıdı
 • Kartlar
 • Kart Laminatları ve Kaplamaları
 • Kart Yazıcı Ribbonları
 • Kart Yazıcı Temizlik Malzemeleri

ZEBRA YAZICI TÜRLERİ NELERDİR?

Zebra RFID Yazıcı Türleri
Endüstriyel yazıcılar, zorlu ortamlarda etkin çalışan işçilere endüstriyel güç olmak adına dizayn edildi. Sağlam, kullanıcı dostu barkod etiketi ve Zebra RFID yazıcılar tüm gün güvenilirlik ortaya koyar.
 
Masaüstü yazıcılar, Gereksinimlere, ortama ve cebe uygun üretilen, uygulanması kolay ve işlenmenin düşük ya da orta hacimli baskıları için gereksinim duyduğu sağlamlılığa sahiptir. Zebra masaüstü yazıcı barkod etiketi, fiş, bileklik ve RFIDuygulamaları için her bütçeye uygun vardır.
 
 • Mobil Yazıcılar

İstenilen yer, zaman, şekilde kullanılabilecek olan zebra mobil yazıcılar uygulama noktasında barkod etiketlerinin, fişlerin ve RFID etiketlerinin mobil yazdırılmasını sağlayıp çalışan kesimin üretkenliğini ve doğruluk payını fazlalaştırır. Her cebe ve sektöre uyacak el tipi mobil yazıcı ve eksiksiz mobil çözüm aksesuarı vardır.
 
Kart yazıcılar, etkin performansıyla bilinen kabiliyetli yazıcılardır. Bağlantıyı basitleştiren Zebra kart ve yaka kartı yazıcıları, birçok uygulama için yüksek kalite, sağlam kartların yapılması ve yazdırılmasını basitleştirir. Zebra yazıcılar konaklama kartları, kimlik kartları ve finansal kartları yazdırmak için gereksinim duyulan güvenliği, yazılımı ve sarf malzemelerini sağlar.

 
Yükleniyor...