Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

RFID Aksesuar

RFIDmarket Olarak Bir Çok Farklı proje ve sistemler İçin Sizlere Çeşit Çeşit RFID Ürünler ve Aksesuarlar Sunuyoruz.

RFID Aksesuar

RFID Anten Kablosu, Konnektör, Anten Direği, Anten Montaj Ayağı, Cihazların Sharj İstasyonu, Cihazların bataryası ve diğer bir çok aksesuara ulaşabilirsiniz.
RFID Projeleri için herhangi Aksesuar ariyorsanız, bizimle iletişime geçin.

 

RFID sektöründe en güvenli alışverişin adresi rfidmarket.com.tr

RFID Aksesuarlar

RFID aksesuarlar, kendi içerisinde 4 ana bölüme ayrılmaktadır. Antenler, kablolar, güç kaynakları ve geliştirme kartları olmak üzere ihtiyaca yönelik üretilmişlerdir. Bu aksesuarlar tamamen ürünlere uyumlu ve yüksek kalitede üretilmiştir. 

RFID ANTEN KABLOLARI

RFIDMarket RFID alanında yapılan projelerdeki ihtiyaç duyulan herhangi aksesuarları tedarik edip kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunar.
RFID Anten Kabloları, RFID antenleri RFID okuyuculara bağlar ve RFID Etiketi tanıdıktan sonra, sinyali okuyucuya iletir. Çok uzun metreli kablolarda sinyal kalitesinde zayıflama görüşebilir. RFIDMarket olarak 15 metre kabloları önermekteyiz.

RFID KONNEKTÖR

RFID Konnektör, RFID anten KablolarınınRFID okuyuculara bağlamasını sağlar.  Bu bağlantı sayesinde okuyucudan gelen enerjiyle RFID antenler çalışmaktadır. Kabloların iki ucu konektörle RFID okuyucu ve RFID antene bağlanması sonucu ekstra bir kabloya ihtiyaç olmayacaktır.

RFID Geliştirme Setleri

RFID geliştirme setleri, RFID sistem kurmak için ihtiyaç duyduğunuz ürünlere ulaşmanızı sağlar. Bir RFID geliştirme seti, sadece RFID etiketleri okumaya başlamanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size kod örneklerini göstererek kendi kod yapınızı oluşturmanıza imkân tanır.

RFID Anten Montaj Aparatları

RFID antenlerin kurulumu esnasında montajın yapılması için gerekli olan malzemeler bütünüdür.
Yükleniyor...