NFC Anahtarlıklar

Date: 27.05.2022 18:22
NFC Anahtarlıklar
NFC Anahtarlıklar, temassız teknoloji ile çalışan NFC cihazlardır.  NFC, akıllı aygıtların etkinleştirilmeleri şartıyla birbirleriyle iletişim kurabildiği bir metottur.
Belirli bir yarıçap alanında iki NFC özellikli cihaz arasında veri depolanabileceği ve paylaşabileceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu etkinleştirilmiş aygıtlar, veri depolama ve aktarmasına yardımcı olan çiplerle kuvvetlendirilmiştir. Anahtarlıklar, yakın alan iletişimi için etkinleştirilebilen bu tür cihazlardan biridir.Ağ hizmetlerini ve veri erişimini kontrol etmek, aynı zamanda güvenli hale getirmek için uygulanılan yerleşik kimlik doğrulamaya sahip küçük bir güvenlik donanım cihazıdır.
 
nfc anahtarlık


NFC Anahtarların kişisel ve organizasyonel nedenler için kullanılabildiğini söyleyebiliriz. Bu cihazın, erişim kontrolü, müşteri sadakati, pazarlama ürünleri, personel devam izleme ve nakitsiz satış gibi birçok türde temassız kullanım için uygundur.

Cihazın en önemli özelliği, kısıtlı alanlara erişim ve giriş sağlayabilmesidir. Etkinleştirilmiş cihaz olması gereken yarıçap içinde mevcut bulunduğunda etkinleştirilmiş kilidi açabilmektedir. Bu temassız teknolojiyi müşteri ve çalışanın kullanırken bağlı olduklarından, ilgilenme olasılıkları çok daha yüksek ve kaybetme olasılıkları da bir o kadar düşüktür. NFC sistemi sayesinde herhangi bir çoğaltma veya sahte kimlik olasılığı da olmadığı için güvenlikli, kolay bir kullanım ile rahat taşıma sayesinde tercih edilmektedir.

 
nfc anahtarlık


NFC Anahtarlık, zaman ve emekten tasarruf edilmesini sağlayan, tüm karmaşık sorumluluklarınıza tek bir dokunuşla çözüm bulacağınız yöntemdir. Siz de bu ayrıcalığa sahip olmak isterseniz, RFGate NF66 NFC Anahtarlık ve RFGate NF65 NFC Anahtarlık çeşitlerine bakabilirsiniz.


 
Uploading...