Rfidmarkette ihtiyacınız olan rfid okuyucu çeşitleri, zebra, m3 mobile, atid gibi dünya markaları sizleri bekliyor. Rfid okuyucu modüller, sabit rfid okuyucular, rfıd tablet çeşitleri, masa üstü rfid okuyucular, usb rfid okuyucu ve hf kart okuyucu gibi zengin ürün çeşitliliği ve güncel stok avantajı ile sizlere online taksitli alış-veriş hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi/destek için iletişime geçiniz.

Görünüm:
1 2 3 4
2.891,00 USD
1.889,00 USD + KDV
%23 indirimli
1.398,30 USD
919,00 USD + KDV
%22 indirimli
1.516,30 USD
998,00 USD + KDV
%22 indirimli
2.849,70 USD
2.190,00 USD + KDV
%9 indirimli
1.757,02 USD
1.249,00 USD + KDV
%16 indirimli
Toplam 60 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

RFID Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Bilindiği üzere rfid; radyo frekansıyla tanımlama(Radio Frequency Identification) teknolojisi, yani radyo frekansı kullanarak maddeleri tekil/çoğul olarak tanımlamayı sağlar. RFID, yapı olarak rfid etiket ve rfid okuyucudan meydana gelir. RFID etiketler elektronik ürün kodu(EPC) ile nesnenin bilgilerine ulaşmak, depolamak ve iletmek için programlanmaktadırlar. Ürünlerin üzerlerine yerleştirilen rfid tagler bir rfid okuyucu tarafından okunma ile tedarik süreç yönetimiyle alakalı bilgiler otomatik olarak kaydedilebir veya istinilen şekilde değişiklik yapılabilir.

RFID etiketi, radyo dalga frekansı ile gerçekleştirilen sorgulamaları almaya ve cevap vermeye imkan sağlayan slikon çip, anten ve etiket kaplamasından meydana gelmektedir. Çip, üzerinde bulunduğu nesne ile alakalı bilgileri saklar. RFID anten, radyo dalga frekansını kullanarak ilgili nesnenin bilgilerini RFID okuyucuya gönderir. Çip ve antenin nesne üzerine sağlıklı bir şekilde yerleştirilebilmesi için rfıd tag bir etiket kaplamasıyla muhafaza edilecek şekilde üretilmiştir.

Rfid iş çözümleri; üretim takip sistemi, demirbaş takip sistemi, personel lokasyon/takip sistemi, araç tanımlama sistemi, Akıllı kantar sistemi, rfid kütüphane sistemi, perakende yönetim sistemi ve benzeri bir çok otomasyonu hayata geçirebilecek çözümler ve imkanlar sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.